Sprawdź kim jest autor bloga i o co tu chodzi!

Kilka faktów o blogu…

Blog został stworzony po to, żeby monitorować swój rozwój, ale również po to żeby pomóc w rozwoju innym. Aby szerzyć doświadczenie i wiedzę sprawdzoną w praktyce przeze mnie samego. Tworzę go przede wszystkim po to aby dokumentować swoje postępy i dzielić się wiedzą z zakresu praktyki w podejściu do zmian i decyzji w moim życiu. Tematy, które są poruszane na blogu przedstawiają tylko i wyłącznie mój punkt widzenia, i nie stanowią a priori żadnego rozwiązania. Będę ogromnie szczęśliwy jeżeli każdy artykuł na tym blogu przyniesie chwilę wątpliwości i refleksji chociaż jednej osobie na świecie. Dla bloga jako „bytu”, kwestionowanie statusu quo to nadrzędne zadanie i tego postaram się dopilnować.

 

Kim jestem i czym jest rozwój dla mnie.

Jestem Bartek. Uwielbiam kombinować – w każdym tego słowa znaczeniu, nawet w tych odbieranych jako negatywne. Nie podoba mi się poziom życia ogółu i uwielbiam doprowadzać do sytuacji kiedy przeradza się to w dyskusję lub podejmowania działań przez osoby w moim otoczeniu. Nie lubię zmian jako takich, ale robię wszystko co w mojej mocy, aby każdej stawić czoło. Interesują mnie książki, ale tylko te, które niosą ze sobą ciężar wartości i wiedzy. Kocham analizować, jestem doskonałym strategiem i najgorszym wykonawcą założonych planów, co mam nadzieję zmienić poprzez prowadzenie tego bloga i działania podjęte w ostatnim czasie w moim życiu prywatnym, a efektami tych działań zamierzam dzielić się w artykułach. Ponad wszystko co powyższe cenię sobie efekty pracy i dorobek ludzi, których spotykam na swojej drodze. Tworzenie projektów i sprzedaż to tematy, w których świetnie się odnajduje.

Założenia.

Życzyłbym sobie oraz Wam, aby ten blog niósł wiele wartości. Doskonale wiem o tym, że nie wszystkim da się dogodzić, ale Wam jako czytelnikom na pewno wiele ułatwi proste rozwiązanie. Jeżeli macie jakieś sugestie, coś jest niejasne, zagmatwane, lub będę zmierzał w złym kierunku, albo najzwyczajniej w świecie będę dla Was gadał od rzeczy to dajcie mi znać! Są komentarze, jest wiadomość prywatna, jest FB. Bardzo będę Wam wdzięczny za każdą uwagę i sugestię. Z góry dziękuję.

Zapraszam na fanpage:

https://www.facebook.com/poszukiwaniesensu

Życzę wielu owocnych i ciekawych dyskusji!

Dodaj komentarz